Лого на ДКТ „Иван Димов“ Драматично-куклен театър „Иван Димов“

Фестивал „Театър, обичам те!“ 2019

програма за месец юни

10
пон
19:00
7 лв.

Драматичен театър Пловдив – Пловдив

Дебелянов и ангелите от Александър Секулов. Използвани са текстове от "Слепия градинар" на Валери Стефанов

Място на събитието: Голяма зала
Режисура: Диана Добрева
Участват: Ненчо Костов, Добрин Досев, Симеон Алексиев, Алексей Кожухаров, Ивайло Христов, Красимир Василев, Димитър Банчев, Венелин Методиев, Никола Орешков, Тодор Дърлянов, Троян Гогов, Стилиян Стоянов, Петър Тосков, Мария Генчева, Мария Сотирова, Радина Думанян, Патриция Пъндева
10
пон
21:00
вход свободен

Acoustic Corporation

съпътстваща музикална програма
Място на събитието: Сцена пред театъра
10
пон
22:00
вход свободен

OSTAVA

съпътстваща музикална програма
Място на събитието: Сцена пред театъра
11
втор
19:00
8 лв.

Столичен куклен театър – София

Авеню Q от Робърт Лопес, Джеф Маркс и Джеф Уити

Място на събитието: Голяма зала
Постановка: Уест Хайлър (САЩ) и Петър Кауков
Участват: Камен Асенов, Венцислава Асенова, Цветелин Павлов, Лилия Гелева, Павлета Семова, Мила Люцканова, Георги Георгиев - Антика, Със специалното участие на Рафи Бохосян в ролята на Гари Колман, и с участието на Ангел Николов - пиано
11
втор
21:00
вход свободен

Plastic Bo.

съпътстваща музикална програма
Място на събитието: Сцена пред театъра
11
втор
22:00
вход свободен

Rock N Roll Train - AC/DC Tribute

съпътстваща музикална програма
Място на събитието: Сцена пред театъра
12
ср
19:00
7 лв.

Театрална къща VIVA ARTE – София

Лъжата от Флориан Зелер

Място на събитието: Голяма зала
Постановка: Борислав Чакринов
Участват: Асен Блатечки‚ Койна Русева, Стефан Иванов, Милена Маркова
12
ср
20:45
вход свободен

Явката ДЛГ & MADMATIC

съпътстваща музикална програма
12
ср
21:30
вход свободен

Dim4ou

съпътстваща музикална програма
12
ср
22:15
вход свободен

СкандаУ

съпътстваща музикална програма
13
четв
19:00
7 лв.

Драматичен театър „Стефан Киров“ – Сливен

Истината от Флориан Зелер

Място на събитието: Голяма зала
Постановка: Борислав Чакринов
Участват: Иван Бърнев, Мария Сапунджиева, Ивайло Гандев и Таня Йоргова
15
съб
19:00
7 лв.

Драматичен театър „Никола Й. Вапцаров“ – Благоевград

Портретът на Дориан Грей по Оскар Уайлд

Място на събитието: Голяма зала
Режисура: Стайко Мурджев
Участват: Севар Иванов, Калин Врачански, Александър Хаджиангелов, Гергана Цакова, Пепа Манева, Мариана Бонева, Кънчо Кънев, Албена Чобанова, Лъчезар Кацарски, Боян Петров, Мартин Лазаревски, Аладин Алиибрахим, Божидар Йорданов, Йордан Върбанов
15
съб
19:00
8 лв.

Театър София – София

Алонсо от Щефан Фьогел

Режисура: Марий Росен
Участват: Лилия Маравиля, Стефания Колева, Ириней Константинов, Пламен Манасиев
16
нед
19:00
8 лв.

Продуцентска къща „Ажур Пико“ – София

Тя, той и още двама трима от Жолт Пожгаи

Място на събитието: Голяма зала
Постановка: Богдан Петканин
Участват: Аня Пенчева, Тончо Токмакчиев, Александър Кадиев, Кирил Ефремов, Ненчо Илчев, Тихомир Благоев
^